Odvádzače kondenzátu

Pre vaše procesi je k dispozícii náš široký sortiment odvádzačov kondenzátu. V ponuke máme mechanické, termodynamické a aj termostatické odvádzače.

Rozsah prevádzkového tlaku: 0 – 260 bar
Rozsah prevádzkových teplôt: 0 – 550 ° C

Odvádzače kondenzátu plnia úlohu automatických ventilov. Odvádzajú kondenzát, ktorý sa tvorí v procesných aplikáciách a v parných rozvodoch, bez toho, aby umožňovali únik pary. Široká ponuka spoločnosti TLV umožňuje nájsť optimálny odvádzač pre najrôznejšie aplikácie. Každý z uvedených odvádzačov má vo svojej oblasti použitia najvyššiu energetickú účinnosť. Veľký dôraz je kladený aj na nenáročnosť údržby. Je to vidieť napríklad v štandardizácii a zameniteľnosti jednotlivých dielov medzi jednotlivými výrobkami, ale aj v detailoch, ako je napríklad použitie opakovane použiteľných tesnení PTFE. Neváhajte nás kontaktovať a my vám pomôžeme s výberom.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Používanie cookies môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. Ďalšie informácie... > Súhlasím